Nejnovější recenze ze sekce Elektrické skateboardy a longboardy

Exway Flex SE Riot

Exway Flex SE Riot

Přidáno: 26. ledna 2024

Zakoupeno v Honzovy-longboardy.cz

Nikdy jsem neměl elektro longboard tak nemohu porovnat. Chtěl jsem silný aby uvezl mojí váhu. Za mě super stroj. Vlastně je nečekaně velký. Velká kolečka přejedou téměř vše. Je super že Vás aplikace nepustí na další výkonovou úroveň dokud neujedete 10 km. To je bezva a máte dostatek času na seznámení se a seřízení jak Vám to vyhovuje. Doporučení na závěr : rovnou si kupte kryt na ovladač.

Exway Atlas 2WD

Exway Atlas 2WD

Ověřený zákazník Honzovy-longboardy.cz Jobo

Přidáno: 29. listopadu 2023

Bomba prkno!

Přidáno: 21. září 2023

Zakoupeno v Honzovy-longboardy.cz

• Poměrně tichý (ve srovnání s Boosted board)
  • Ovládání předních světel přes Remote
  • Nízká hmotnost
  • Řada nastavení přes mobilní aplikaci
  • Zapnutí i vypnutí boardu přes Remote
  • Dobrá manévrovatelnost (kicktail)
  • Některá nastavení v mobilní appce fungují zvláštně (Android)
  • Při cestě do kopce trochu chybí výkon (ve srovnání s Boosted board)
  • Můj kus měl špatně připevněná přední světla - nutná domácí oprava.

Obecně je to ideální dopravní prostředek do města. Je malý, dá se snadno nést v ruce za přední track a neodírám spodek o zem. Kicktail umožní obrat o 180 na místě. Ve středně velkém městě dojedu "kamkoli" v extrémně krátkém čase.

Exway X1 Flex Hub

Exway X1 Flex Hub

Ověřený zákazník Honzovy-longboardy.cz Tom

Přidáno: 17. srpna 2023

(naposledy upraveno 17. srpna 2023)

• Dojezd

Ověřený zákazník PROFIMODEL Registrovaný uživatel

Přidáno: 1. května 2023

Zakoupeno v PROFIMODEL

• Skvělá zábava
  • Dojezd (25km)
  • Rychlost (max 45km/h)
  • Vydrží i co se vody týče
  • Možnost koupit prakticky cokoliv jako náhradní díl, když se něco rozbije
  • Vyměnitelné kolečka
  • Lepší než kdejaká koloběžka
  • 2kW výkon
  • Vystoupá 30° kopec naprosto s přehledem
  • Rekuperace při brzdění a jízdě na volnoběh bez plynu
  • Cool
  • Základní 85mm kolečka nejsou stavěné na kamínky po cestě, je potřeba si na ně dávat pozor
  • 8 kg se může zdát těžší pro některé jedince, pokud to mají vzít pod paži na chvíli, například v obchodě

Skvělá zábava a možnost, jak se zase něco nového naučit. Prkno jsem si koupil protože jsem se po něčem takovém již dlouho díval a chtěl. Absolutně nelituju koupě, stojí za to. Poutá dokonce i pozornost chodců okolo, protože všichni jsou zvyklí jen na nějaké koloběžky co otravují okolí, ale někoho na longboardu, kdo si to sviští třicítkou kolem nich, jen tak každý den neuvidí.
Rozhodně ovšem doporučuji koupit kvalitnější helmu, ta co máte na kolo by už nemusela stačit při pádu ve vyšší rychlosti ;) Potřeba zůstat v bezpečí a hlavně jezdit rozumně, výkonu to má totiž dost

Exway Atlas Pro 4WD

Přidáno: 14. července 2022

• Premiovy produkt, zpracování top
  • Dojezd, rychlost, krouťák
  • Dostupnost dílů, dopňky
  • Propojení s app s detailním nastavením ruzných funkcí
  • Ku*evsky návykové, fotr jezdí na prkně a děcka řvou hladem :-D

Pokud hledáte eboard, který se blíží vlastnostmi klasickému, tak flex je jasná volba. Pokud se nespokojíte s výkony levných šuntů a chcete výkon a dojezd, exway je jasná volba. A pokud hledáte možnost nasadit různá kolečka a sílu a přitom lehkost plynu, riot (řemínek) je jasná volba.

Exway Atlas 4WD

Exway Atlas 4WD

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. března 2022

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Po deseti dnech přestala fungovat nabíječka

Anabáze se sotva koupeným výrobkem,díky nekvalitní nabíječce..za 60 tisíc si koupíte šunt

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Mrzí nás, že nejste spokojen
s výrobkem. V případě jakékoliv komplikace prosím
kontaktujte naše zákaznické oddělení.
Přejeme pěkný den.

skvělý!

Ověřený zákazník rc-auta.eu F

Přidáno: 1. prosince 2021

Zakoupeno v rc-auta.eu

• Velice kvalitní a propracovaný Board,za ty peníze to stojí a to nepíšu často jen velice vyjímečně ,je dobrý vědět že když máte spárovaný a zapnutý ovladač s boardem ta třikrát po sobě stisknete tlačítko na ovladači pak se vám ukázají šipky v protisměru jízdy a po přidání plynu dopředu vám board jede i dozadu takže si ho decentně můžete přivolat zpět když vám to ujede:) a nemusíte za ním běhat.

Vodotěsnost toho to Boardu je sice na vysoké úrovni ale doporučil bych výrobci i vám vytěsnit drážku u baterie zasouvající se k PIN konektorům zůstává tam drobná mezera po zasunutí baterie a když dost často projíždíte po mokrých cestách dostává se tam drobná vlhkost a kapičky vody,baterka se i rozbliká a jedete sice dál ale může po pár jízdách dojít k poškození baterie nebo i Boardu,po jízdě dokut z PINU u baterie nevykape a nevyschne vlhkost tak nedoporučuji baterii nabíjet protože ji nelze ani zapnout,myslím že baterie je chráněna proti zkratu ale moc bych na to nesázel.já to pořešil 3D Tiskem kdy jsem navrhl rámeček pro baterii na dané místo a přilepil jej na speciální oboustranou velice tenkou ale vysoce lepící páskou na rc LED páskové světla.

Eleverso X

Eleverso X

Pavel Starý Pavel Starý

Přidáno: 29. listopadu 2021

• Rychlé doručení
  • Perfektní podpora
  • Super cena

Longboard je naprosto super. Je vidět , že se tomu borci opravdu věnují. Pomohli mi s výběrem a můžu jen chválit.

Ověřený zákazník Honzovy-longboardy.cz Magua

Přidáno: 31. července 2021

Zakoupeno v Honzovy-longboardy.cz

Proste si ho zamilujete,je len škoda ze my tu na Slovensku mame vsade obrubnik a cesty ako v Rusku proste tankodrom mam zatial najazdene 180 km a zadne kolieska su uz no dopraskane sama trhlina a diera na gumach zahrna aj toto zaruka? potreboval by som link na navod ako sa neni guma na kolieskach ak sa to da vôbec lebo mam pohon hub a chel by som nove no nie kolieska len gumu a este nieco aplikacia sa nechce pripajat musim to skusat aspon 10x a sem tam to aj vzdam proste ma nepripoji s pozdravom Maro

Ověřený zákazník Honzovy-longboardy.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 12. července 2021

Zakoupeno v PROFIMODEL

• Design
  • Příslušenství
  • Spoustu náhradních dílů na webech
  • Display na ovladači
  • Aplikace do mobilu
  • Občas skočí kamínek do pohonu Riot, ale dá se snadno vyndat

Za mě kvalitně zpracovaný longboard se spoustou příslušenství které lze dokoupit v obchodech. Pohon Riot jsem si pořídil kvůli tomu že je hlasitější než pohon hub (když jedete za někým tak nemusíte křičet že jedete a slyší vás díky pohonu) a hlavně kvůli tomu že je o něco silnější než hub pohon. Za mě už jenom zvětšit kolečka a byl by to longboard opravdu do každého města.

Exway X1 PRO Riot

Exway X1 PRO Riot

Ověřený zákazník Honzovy-longboardy.cz Martin

Přidáno: 2. června 2021

Zakoupeno v Honzovy-longboardy.cz

Od prvního okamžiku vidíte, že se jedná o prémiový produkt, způsob balení, uvítací dopis, náhradní díly součástí balení... A když se poprvé rozjedete, poznáte, že prémiové jsou i komponenty boardu. Po najetí 10km v továrně omezeném nováčkovském módu se prkno odemnkne k plnému výkonu a pak už se jen smějete a užíváte si na rovině to, k čemu normálně potřebujete kopec.

Jan Flekač Jan Flekač

Přidáno: 11. května 2021

• NEDOPORUČUJI HLEDEJTE ZBOŽÍ V JINÉM OBCHODĚ!!!!!

V květnu jsem koupil synovi el. longboard , kde byl deklarován dojezd 20 km . Používal jej 5 měsíců a dojezd se zmenšil na 7 km . Dvakrát reklamace (kupodivu vyřízena do týdne -výměna baterie ). Vždy po reklamaci odzkoušeno a vráceno zpět . Třetí reklamace --neuznání reklamace prý vzhledem k staří a počasí .Takže prkno za 8500 kč po 5 měsících na třetinové kapacitě .ZAČAL JSEM PROBLÉM ŘEŠIT S ČOI . TUTO FIRMU NEDOPORUČUJI !!!!!

Ověřený zákazník Allhere Ověřený zákazník

Přidáno: 10. května 2021

Zakoupeno v Allhere

• Moc hezké zpracování
  • velmi dobře vypadající a vybavený ovladač
  • široká a velká kolečka

Je to první elektrický longboard, který jsem pro moje děti pořídil, ale udělal na mě i děti velký dojem. Obrovská porce zábavy a radosti, jakou jsem u dětí dlouho neviděl. Cena a výkon je naprosto vpořádku, vřele doporučuji.....

WORKER Smuthrider

WORKER Smuthrider