Nejnovější recenze ze sekce Elektrické skateboardy a longboardy

Přidáno: 10. prosince 2020

Zakoupeno v MALL.CZ

Po rozbalení mírně prasklé pouzdro baterie. Snad to bude jenom kosmetická vada a nebude se zvětšovat. Kluk se těšil, chtěl jezdit, takže reklamace nepřicházela do úvahy. Zatím je spokojen.

WORKER Smuthrider

pro děti dobré

Ověřený zákazník Skate-Board.cz [email protected]

Přidáno: 28. srpna 2020

Zakoupeno v Skate-Board.cz

Nehodnotim produkt, protoze jsem ho nechal poslat zpatky, jako nevhodny darek (sesly se dva, druhy byl lepsi).

Ovsem zajimave je, ze obchod Penny-boards.cz po me chtel 200Kc a jeste hrozil exekuci, pokud to nezaplatim. Pritom jsem se tomu nijak nebranil a predtim i omluvil, ze zbozi necham poslat zpet.

Reakce obchodu Skate-Board.cz

Je nám líto, že vznikla tato situace, nikdo vám nevyhrožoval, byl jste pouze informován o možných následcích vašeho jednání. V případě, že uděláte závaznou objednávku, my zboží zabalíme a pošleme v rekordním čase. Zaplatíme tak za vás balné a poštovné. Pokud objednávku zrušíte až po odeslání způsobem, že odmítnete zásilku převzít, není to problém, ale je potřeba na základě smluvních podmínek uhradit symbolických 200 Kč jako kompenzaci za vynaložené náklady.
Je nám líto, že hodnotíte tento produkt a obchod jen na základě objednávky, kterou jste nepřevzal.

Exway X1 PRO Riot

Na stránkách obchodu:
nosnost 60 kg
rychlost sedí
dojezd AŽ 10 km

Kde se stala chyba soudruhu?
Hlavně, že je to tady na heurece jako TOP 1.

J. Vohralík J. Vohralík

Přidáno: 12. července 2020

• Design (do doby, než jej více zajedete).
  • Motor - snese i větší kopce, táhne perfektně. Slušná akcelerace.
  • 2 režimy rychlosti (zajíc - želva) a 2 režimy akcelerace (eko - sport).
  • Maximální rychlost cca 25 km/h - do města stačí.
  • Lze dojet klasicky bez baterie, ale s citelným odporem v nohou.
  • Dojezd na 1 nabití cca 18-20 km.
  • Velká kola snesou i menší výmoly, drobné větve apod.
  • Ovladač nefunguje spolehlivě, nejspíš vypadává signál viz popis. Tím bych ubral na spolehlivosti.
  • Brzda není nejsilnější stránkou tohoto zařízení, dojezdová dráha je i několik metrů.
  • Aplikace do telefonu již není oficiálně ke stažení a podpora nulová. Android 10 není podporován vůbec.
  • Absence voděodolnosti, ale v rámci ceny to beru.

Po 3 měsících častého ježdění mohu zhodnotit longboard následovně.

Dojezd: Slušný dojezd, který je papírově sice o něco menší, ale záleží na způsobu jízdy. Obvykle dojedu tak 20 km s tím, že poslední 3 km jedu v omezeném režimu. Longboard sníží maximální rychlost a ovladač nepříjemně jednou za čas zavibruje pro upozornění. Jezdím na zajíce a ve sport režimu ve městě bez kopců, neodrážím se a když mohu, jedu maximálkou. Pokud baterie vypne, lze dojet klasicky s výraznějším odporem v nohou.

Motor: snese i náročnější kopce, vzhledem k faktu, že LB má náhon pouze na jedno kolo.

Velká kola: zvládnou hodně překážek, pokud to není opravdu jáma, jízda po hrbolaté cestě je ale velice nepříjemná a člověk se musí naučit vybírat vhodný terén, což není chyba modelu.

Design: vypadá skvěle, prkno je skutečně dřevěný, jen pod vrstvou lakovaného designu. Kick pomůže při agresivnější jízdě. Brzy se vám však odrbe plastová krytka pohonu o obrubník apod. Cca 7 kg se celkem v ruce pronese.

Doba nabíjení: asi 3 hodiny polo-nabitého prkna. Jinak cca 5 hodin.

Aplikace: Yuneec už nijak nepodporuje svoji aplikaci pro ovládání z mobilu, nelze ji ani oficiálně dohledat ke stažení. Sehnal jsem ji na foru ke stažení.(Podporuje iOS a Android jen do verze 9) Každopádně ovladač je ovladač.

Ovladač: cca za hodinu nabitý, MicroUSB typ B, indikátory stavu baterie ovladače a prkna, zabudované světlo (méně praktické řešení tlačítka), nepříjemné vibrace při vybití baterií jednoho ze zařízení.

Zde mám však velkou výtku, je trochu záhadný, nejspíš mám nějaký vadný kus. Při jízdě mi často vypíná a ihned zapíná motor, hlavně z počátku jízdy, když vyjdu z domu. Když přidám plyn na max, někdy vypne motor úplně, jedu setrvačností, longboard po vypnutí plynu pípne, pár vteřin vyčkám a přidávám znovu pomalu plyn. Výjimečně znenadání sám od sebe zrychlil. Dost nepříjemná situace se mi odehrála při čekání na přechodu pro chodce, kdy se LB chtěl rozjet do silnice. Myslel jsem, že je chyba v motoru nebo řídící jednotce, ale s ovládáním z telefonu se to chovalo úplně perfektně, několikrát ozkoušeno.

Údržba: T-tool v balení super věc, máte tam vše, co potřebujete. Klasické provedení jako u longboardu, jen při údržbě poháněné kola je potřeba trochu menší zručnosti, nic hrozného.

Za cenu 7 000 Kč v Electroworldu to byl výhodný kup, proto i přes všechny zápory mě velice baví a zatím dobře slouží např. na cestu do práce. Bohužel nyní již není v obchodech k prodeji.

Ověřený zákazník Honzovy-longboardy.cz PanV

Pro děti super vozítko.

Ověřený zákazník MALL.CZ Marek

Přidáno: 2. června 2020

Zakoupeno v MALL.CZ

• motor - jedete to samo ....
  • snadná ovladatelnost
  • rozumná výdrž

Poměr kvalita cena - zajímavý - pro děti super hračka. Pro mě několik tvrdých pádů :-( ( dětem to jde líp)

Ověřený zákazník ABCSTORE.CZ Skala

• dojezdová vzdálenost
  • výdrž baterky
  • ovládání
  • velká kolečka

Velmi pěkný a kvalitní longboard, snadné ovládání

Mirek Brilla Mirek Brilla

Přidáno: 29. listopadu 2019

• Je to top. Nemusím už platit za jízdenky xD

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 14. září 2019

• KDO SE CHCE ZABÍT KUPUJTE DÁL........

-prvních 14 dní fungovalo vše v pořádku

VARUJI VŠECHNY KDO UVAŽUJÍ O KOUPI TOHOTO LONGBOARDU je jen otázkou času kdo přijde o život k vůli tomuto šmejdu.....

-tohle je doslova sebevražda jezdit na tomhle longboardu!!!!

-nejhorší scéna která se vám může stát je,že jedete po silnici městem z kopce rychlostí 47km/hod a blížíte se ke křižovatce kde je červená a najednou vám přestanou fungovat brzdy........seskočil jsem z longboardu a se štěstím se mi nic vážného nestalo ale chybělo velmi málo a vjel bych do křižovatky kde projížděli auta......
NÁHODA????? taky jsem si ze začátku myslel (stát se může)
jenomže po první reklamaci mi přišel longboard za 30 dní, a na chvíly vše zase fungovalo ale za 3 týdny zase přestal fungovat a při jízdě mi brzdy zase přestali fungovat (díky bohu na rovné silnici)
-problém byl v baterii (špatně až amatérsky zapájený cín na pojistce,je tam tenká vrstva tenčí než list papíru a při otřesech se pojistka uvolní a baterie přestane fungovat i brzdy)

-na Facebooku na jedné skupině s el.longboardy
-mám 4 známí kteří mají osobní zkušenost s tímto longboardem
-všichni řekli že jim baterie přestala fungovat do 30dní od zakoupení,někteří si koupily 2 baterie na delší cesty a obě baterie přestali fungovat tohle už není náhoda.....
jen se štěstím se ostatním nic nestalo když jim při jízdě přestali fungovat brzdy
-VÝROBCI BY SE MĚLI KU.EVSKY ZAMYSLET JESTLI CHTĚJÍ MÍT NA SVĚDOMÍ NĚČÍ ŽIVOT....

LLangoss LLangoss

Přidáno: 28. srpna 2019

• Výměnná baterie
  • Motor v kolečkách
  • tragická kvalita baterií

Zakoupil jsem na stránce www.koowheel-store.cz Která mimochodem už 2 měsíce má napsáno, že je v opravě. Koupil jsem si ho hlavně kvůli výměnné baterii takže mám delší dojezd. Ale je s ním více problémů než radosti. První problém nastal když se mě rozbila asi po měsíci nabíječka. Další problém je, že si v Brně otevřeli obchod s touhle značkou a zařídili si výhradní prodej pro ČR. Takže nabíječka jim ležela 9 dní na poště než se vůbec uráčili jí vyzvednout. Další problém nastal když se mě za jízdy rozbila baterka, takže jsem hodil šipku asi ve 30km/h. Když jsem baterku odeslal a snažil se to nějak vyřešit tak jsem zjistil, že stránky už nemají a komunikace na bodu mrazu. Když už odpověděli tak po týdnu a nebo vůbec. Po více než 2 měsících kdy jsem obdržel novou baterii tak se longboard s touhle baterií samovolně vypíná. Takže budu muset toto podstoupit znovu. U druhé baterii co mám tak se asi po 2 měsících snížila kapacita
a dojezd skoro na polovinu. Longboard mám cca od března, ale více méně mě jen doma leží, protože jedna baterka v čudu a druhá s tak nízkou kapacitou, že skoro nikam ani nedojedu. Bohužel to není tak, že já mám smůlu a jinak je to kvalitní produkt, ale když si najdete recenze na facebooku kde se věnují el. longboardům tak vám řeknou to stejné. Nízka kvalita. Takže nechápu jak tenhle longboard může být TOP 2

WORKER Tribequest

WORKER Tribequest

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. srpna 2019

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• jede hezky i bez motoru
  • stabilní ale zatáčí hezky
  • pěkný vzhled
  • naprosto super na pěší stezky mezi město i rekreace valí i do kopce
  • při přechodu z motoru na jízdu cukne, ale když se o tom ví tak v poho.
  • trochu těžký :-) - Baterie

Bylo by genialní kdyby se z kopce baterie dobíjela přes trafo.

Pavel RapHalko Pavel RapHalko

Přidáno: 19. června 2019

(naposledy upraveno 19. června 2019)

• Co se týče jízdy je super,
  • Ale příště bych sem se podíval po jiným longboardu, 2x sem sem se na něm zabil, jen proto, že při jízdě kdy sem jel s kopce 40kmh tak v baterií vypadla taková pojistka, tudíž longboard přestal reagovat, a nešel brzdit, po druhé se mi to stalo před křižovatkou, za provozu, 2x sem se málem zabil, a borec s koowheelu mi ani nedokázal odepsat.! A to se mi stalo za dva týdny po koup.!! Tak že těch 17.500 Kč je fuč.!

Nedoporučuji kupovat.! Longboard je nekvalitní.!

Přidáno: 19. června 2019

Zakoupeno v MALL.CZ

• Plná spokojenost. Vážím cca 105 kg a dojezd je cca kolem 21 až 23 km (samozřejmě bez výrazných kopců), což předčilo me očekávání. Na jeden zátah jsem zatím dal maximum 12 km a byl jsem hotový:-) Maximální rychlost je kolem těch 20 km/hod, ale mně to bohatě stačí, normální průměrnou cestovní mám kolem 15 km/hod. Velmi pozitivně hodnotím plynulý rozjezd í pozvolnou brzdu. Mírný kopec se mnou taky vyjede, takže super. Užívám si vyjížďky bez odrážení :-)

Ověřený zákazník Honzovy-longboardy.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. února 2019

Zakoupeno v Honzovy-longboardy.cz

• Fast, easy to ride, long travels 15km no problem. Even over grass and stones. Just Prague cobblestones i dont like anymore... Great for even steep hills to go up!

StarWalker PRO

Koowheel D3M v2

Koowheel D3M v2

Anonym Anonym

Přidáno: 20. srpna 2018

(naposledy upraveno 20. srpna 2018)

• Dojezd (Super)
  • Cena (ostatní elektrické skateboardy jsou mnohem dražší)
  • Kvalita jízdy ( i ve vysokých rychlostech je stále dobře ovladatelný)
  • Zvládá i špatné silnice , čekal jsem ,že stím budu moct jezdit jen po cyklostezkách , ale ty kolečka jsou velké a zvladají i kanály, což jsem vůbec nečekal.

Longboard doporučuji maximálně, používám ho stále častěji .
Je to naprosto neocenitelný společník do města, neznám lepší dopravní prostředek.
Na LongBoardu jsem se naučil celkem hodně rychle , ale než jsem získal jistotu ve vysokých rychlostech tak jsem pár hodin musel na longboardu strávit .
Doporučuji naprosto maximálně, ušetří vám to spoustu času , pokud třeba cestujete do školy vlakem. (na nádraží jste za chviličku)

Zobrazuji 21 - 40 ze 42 recenzí 1 [ 2 ] 3